• Slajd 1

Edukacja- drogą do lepszej przyszłości”

W latach 2022/2023 jest realizowany w naszej szkole Projekt „Edukacja- drogą do lepszej przyszłości ” w ramach Programu Erasmus Plus+

Głównym celami realizowanego projektu jest:

1) podniesienie kompetencji językowych pracowników szkoły

2) Podniesienie poziomu umiejętności metodycznych nauczycieli-wykorzystanie nowoczesnych technologii ICT

3)Zwiększenie otwartości na świat, różnorodność i tolerancji w naszej społeczności uczniowskiej

4) wzmocnienie wymiaru międzynarodowego naszej szkoły

„ Edukacja- drogą do lepszej przyszłości”

Trwają przygotowania do mobilności nauczycieli. Nauczyciele spotykają się cyklicznie , omawiając sprawy związane z wyjazdem-( wybór transportu, zakwaterowania, ubezpieczenia, sytuacji epidemiologicznej w krajach mobilności)

W celu przygotowania do wyjazdu nauczyciele uczestniczą w kursie językowym realizowanym w naszej szkole przez szkołę językową z Tuchowa. Oprócz tego przygotowują się zapoznając z literaturą metodyczną, poznawali kulturę oraz warunki życia w krajach mobilności. Oprócz tego Koordynator projektu zapoznał Kadrę Pedagogiczną z założeniami Programu Erasmus Plus i e-Twinning podczas szkolenia, które odbyło się w dniu 22 kwietnia 2022 r.

Uczniowie poznają kraje mobilności przygotowując plakaty i prezentacje o szkole.

Prezentacja_(1)(1).pptx

Prezentacj_o_Szwecji.odp