• Slajd 3

„Edukacja – drogą do lepszej przyszłości”

Początek roku szkolnego, nauczyciele, którzy wrócili z kursów przekazują swoją wiedzę na szkoleniach Rady Pedagogicznej. Zaplanowano także lekcje otwarte w celu pokazania umiejętności nabytych na kursach, a także szkolenia nauczycieli spoza naszej szkoły. Nauczyciele dokonują, ewaluacji swojej mobilności. Przed nami Dzień Mobilności, Dzień Unii Europejskiej, Festyn oraz konkursy. Uczniowie klas IV i VIII wezmą udział w międzynarodowym projekcie A pen friend from the world.” oraz projektów e- Twinning.

Nauczyciele korzystając z platform e-Twinning doskonalą swoje umiejętności w zakresie metodyki.